OLTIS Group

OLTIS Group je ryze česká obchodní skupina, jejíž členské společnosti úspěšně vstoupily na trh informačních systémů pro dopravu a logistiku již v roce 1993.

OLTIS Group sdružuje specializované softwarové společnosti, které spolu velmi úzce a efektivně spolupracují. I proto vám v našem oboru můžeme nabídnout komplexní a velmi pružné informační systémy s mnoha komponentami upravenými podle vašich potřeb a širokou paletu souvisejících služeb.

Většina vývojového zázemí je situována v ČR, ale OLTIS Group má vlastní pobočky také na Slovensku a v Polsku.

Zaměření OLTIS Group

OLTIS Group je řešitelem řady rozsáhlých informačních systémůpro řízení železniční dopravy s celosíťovou působností a vazbami na evropskou dopravní síť. Podílíme se také na návrhu, vývoji a testování informačních standardů v oblasti železniční dopravy.

Součástí naší činnosti je vývoj komplexních softwarových řešení umožňujících rozšíření standardních podnikových informačních systémů o specializované nadstavby. Naše řešení dokáží pokrýt celou oblast dopravní logistiky a technologii železniční, silniční, vodní, letecké i kombinované dopravy s důrazem na interoperabilitu podporovaných systémů.

Více na stránkách OLTIS Group a.s.